Albumy fotograficzne

albumy fotograficzne

Historia opowiedziana obrazami

Książka pełna wspomnień

Profesjonalny album to jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa i piękna oprawa Waszych historii. Oglądanie zdjęć wydrukowanych w takiej formie to zdecydowanie inne doznanie niż w przypadku tradycyjnych papierowych odbitek.

Elastyczne, grube karty papieru jedwabnego są niezwykle trwałe. Dzięki nim wspomnienia nie tracą koloru, a emocje podczas oglądania będą takie jak w dniu sesji.

dlaczego warto zdecydować się na album

Profesjonalny album to produkt typu premium, który będzie idealnym zwieńczeniem Waszej sesji zdjęciowej.

Prosty i elegancki, wyróżni się spośród wszystkich zgromadzonych w domu albumów ze zdjęciami.

Jego piękna oprawa i solidne wykonanie sprawią, że z największą przyjemnością będziecie go przeglądać całą rodziną bez strachu o zagniecenie kartek czy ubrudzenie stron małymi paluszkami.

Warto też zaznaczyć, że strony albumu rozkładają się na płasko, nie powstają więc zniekształcenia na zdjęciach jak w innych, popularnych fotoksiążkach.

personalizacja waszych wspomnień

Oprawę albumu tworzycie sami. Możecie wybrać kolor oraz materiał oprawy, a wybór jest naprawdę szeroki. Tkaniny typu nubuk, oprawy w 70% z naturalnej skóry, oprawy welurowe oraz płócienne w licznych odcieniach.

Dodatkowo każdy album jest personalizowany poprzez grawer. Mogą to być Wasze imiona, data, cytat, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy. Wszystko to sprawi, że nie będzie to kolejny album ze zdjęciami, a wyjątkowy album Waszych wspomnień.

Jak powstaje Wasz album

Na spotkanie z Wami przychodzę z albumami pokazowymi oraz wzornikiem. Dzięki temu możecie zobaczyć albumy na żywo i przekonać się o ich niezwykłej jakości. Dotknąć oprawy, materiałów we wzorniku, kart. To bardzo pomaga w podjęciu decyzji.

Jeśli po sesji zdecydujecie się na zakup albumu, szykuję dla Was projekty rozkładówek do Waszej akceptacji. Wy wybieracie rodzaj oprawy oraz sposób personalizacji.

Potem pozostaje Wam już tylko wspólne oglądanie Waszych pięknych chwil razem w wyjątkowej oprawie.

Album Duży

400
 • rozmiar 30 x 30 cm

  10 rozkładówek

  oprawa z wybranego materiału ze wzornika

  personalizacja okładki:

  grawer - napis lub grafika na okładce 34 PLN

  dodatkowa rozkładówka 30 PLN

Opinie