O mnie

Kilka słów

O mnie

Kim jestem

Cześć, cieszę się, że tu jesteś!
Mam na imię Kamila, ale wszyscy od zawsze mówią do mnie Kama. Mieszkam w Łodzi, mam 37 lat, fajnego męża, trzech wspaniałych synów oraz psa kundelka.

Dużo jeżdżę na rowerze. Lubię chodzić po lesie i jeździć na snowboardzie. Lubię podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi i chodzić na randki z mężem.

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, że dobro wraca i że w życiu ważne są relacje.

Jestem zodiakalnym rakiem - emocjonalna i uczuciowa. Od zawsze miałam dużą wyobraźnię i wrażliwość. Myślę, że pomaga mi to w patrzeniu na świat i robieniu zdjęć.

dlaczego fotografia

Fotografia jest ze mną odkąd pamiętam.

Jako dziecko obserwowałam Tatę w jego ciemni fotograficznej, gdzie wywoływał setki zdjęć. Do tej pory pamiętam odbitki rozwieszone pod sufitem, zapach i atmosferę tamtego miejsca.

Swój pierwszy aparat fotograficzny wygrałam w wieku 13 lat w konkursie plastycznym. Od tamtej pory każdą wolną chwilę spędzałam robiąc zdjęcia i tak jest do dziś. Przez pewien okres zajmowałam się fotografią analogową, jednak ostatecznie wybrałam fotografię cyfrową.

Wierzę, że w czasach kiedy wszystko pędzi i często nie pamiętamy co było tydzień temu, to właśnie zdjęcia pomagają nam wracać do tego, co chcemy zachować w pamięci.

Dzięki nim możemy się na chwilę zatrzymać.

jakie sesje wykonuję

Uważam, że najpiękniejsze zdjęcia to te naturalne, pełne czułości i bliskości. Zdjęcia niepozowane, które powstają w sposób niewymuszony.

Moje zamiłowanie do fotografii naturalnej pojawiło się w momencie narodzin mojego pierwszego synka. Chciałam, aby jego zdjęcia były autentyczne bez zbędnych upiększeń, przebieranek i aranżacji.

Od siedmiu lat mam wielką przyjemność fotografować dla innych. Jestem fanką sesji rodzinnych, ponieważ nigdy nie wiem czego mogę się spodziewać. Uwielbiam sesje noworodkowe za wszystkie świeże emocje oraz sesje ciążowe za ich intymność, to subtelne oczekiwanie i spokój

jak pracuję

Spotykam się z Wami w Waszych domach lub w miejscach, które lubicie. Tam, gdzie panuje najlepsza atmosfera do opowiedzenia Waszej historii. Wy zapraszacie mnie do swojego świata, a ja pokazuję go Wam w moich kadrach.

Nie posiadam studia, nie uznaję pozowania.
Uwielbiam światło zastane.

Pracuję na pełnoklatkowej lustrzance Nikon, używam jasnych, stałoogniskowych obiektywów, dzięki którym powstają piękne, ostre i wyraziste obrazy.

Możecie być pewni, że w swoją pracę wkładam całe swoje serce, uważność i zaangażowanie.

Jestem wdzięczna za każde spotkanie z Wami, ponieważ to dzięki Wam spełniam swoje marzenie pracy jako fotograf i wciąż mogę rozwijać swoje skrzydła.

Opinie