Domowa sesja ciążowa

domowa sesja ciążowa Łódź

Sesja ciążowa w domu

Domowa sesja ciążowa to ciekawa alternatywa do sesji studyjnej czy plenerowej. Jeśli nie widzisz się w studio w sztywnych pozach i nie chcesz czekać na sprzyjającą pogodę do zdjęć w plenerze, polecam sesje w domu. Tym bardziej, że samopoczucie w końcówce ciąży bywa różne i wizja spacerowania po łąkach czy dojazdu do studia odbiera ochotę na zdjęcia. Natomiast zdjęcia w domowym zaciszu można wykonać o każdej porze roku, nie trzeba się do nich specjalnie przygotowywać, nigdzie nie musicie jeździć, no i stres mniejszy – w końcu jesteście u siebie. Możecie spokojnie dopić kawę, posiedzieć na swojej wygodnej kanapie, posłuchać muzyki, a przy okazji stworzymy wspólnie niepowtarzalną pamiątkę.

Jak się przygotować do sesji ciążowej w domu?

Najważniejsze przygotowanie do sesji to dobre nastawienie. Z doświadczenia wiem, że przyjazna atmosfera i pozytywna energia to przepis na piękne ujęcia. Nieważne jak dokładnie wysprzątacie dom ani jak designersko będziecie mieć urządzone wnętrza, bez dobrego nastawienia, humoru i luzu nic nic ciekawe z takich zdjęć nie wyjdzie. Najważniejsze dla mnie jest Wasze poczucie swobody i komfort w czasie naszego spotkania. Dlatego na sesję ubierzcie się tak, aby było Wam wygodnie, żebyście nie czuli się w nic przebrani. Dobrze sprawdzają się neutralne, jasne kolory, bez krzykliwych wzorów i napisów, tak aby nie odwracać uwagi od Was.

Ile trwa domowa sesja ciążowa?

Sesja ciążowa trwa około godziny. Jest to wystarczająco dużo czasu aby uchwycić Was i Wasze emocje w tym niezwykłym okresie Waszego życia. W czasie gdy robię Wam zdjęcia dużo rozmawiamy, śmiejmy się, czasem wymieniamy doświadczeniami. Czas mija naprawdę szybko i zanim się obejrzycie będzie już po wszystkim.
Przy okazji tego wpisu zapraszam Was do obejrzenia domowych zdjęć ciążowych, jakie miałam przyjemność wykonać dla Patrycji i Adriana, którzy czekają na swoją córeczkę.

Więcej zdjęć z sesji ciążowych można znaleźć w moim portfolio.