Fotografia ciążowa – Łódź

Naturalna fotografia ciążowa

Ciąża to niewątpliwie wyjątkowy okres w życiu kobiety. Świadomość, że rośnie w nas nowe życie często wzbudza różne, wcześniej nam nieznane uczucia i emocje. Zmienia się nie tylko nasze ciało, tak naprawdę w chwili, gdy dowiadujemy się, że zostaniemy rodzicami zmienia się wszystko. To nowy, piękny rozdział naszego życia, który warto zapamiętać. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów jest profesjonalna fotografia ciążowa. Coraz więcej przyszłych pragnąc zachować pamiątkę z tego okresu decyduje się na sesję ciążową.

Fotografia ciążowa to wspaniały sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego okresu oczekiwania. Ten czas kiedy jesteście jeszcze przed piękną burzą, ma w sobie coś niezwykłego. Spokój, subtelne chwile razem i cierpliwe wyczekiwanie. Sesja ciążowa to jedyna w swoim rodzaju okazja aby te momenty zachować, móc do nich zawsze wrócić. Decydując się na sesję zdjęciową, poza odbitkami otrzymujecie też piękne wspomnienia, czas zatrzymany w kadrach. Godzina zdjęć, a tyle radości na lata.

Sesja ciążowa w domowym zaciszu

Wasz dom to najlepsze tło do pokazania Waszej historii. To tu czujecie się najlepiej i najbardziej swobodnie. To bardzo pomaga w czasie zdjęć. Często przed sesją obawiacie się, że nie będziecie wiedzieć co robić, jak stanąć, jak się zachować. Nic w tym dziwnego, w końcu mało kto jest zawodowym modelem. Urok sesji domowych polega na tym, że nawet mimo lekkiego stresu zachowujecie się naturalnie. Mogę Was zapewnić, że ten pierwszy stres szybko mija i po krótkim czasie nawet nie wiecie kiedy naciskam spust migawki. Możecie usiąść wygodnie na kanapie, zrobić sobie herbatę, pobyć razem, tak jak na co dzień. Pożartować, porozmawiać o tym co dziś na obiad, przytulać się. Czas na sesji płynie szybko i nawet nie zorientujecie się jak będzie po wszystkim.  Już moja w tym głowa, żeby atmosfera na sesji była luźna, bez spięcia i pośpiechu.