Rodzinna sesja zdjęciowa w domu – Łódź

Sesja rodzinna

Rodzinna sesja zdjęciowa ma to do siebie, że nie można jej zaplanować. Nawet jeśli jadę na spotkanie z Wami z jakimś pomysłem, zarysem kadrów, które chciałabym uchwycić, moje plany szybko są przez Was weryfikowane. I to jest wspaniałe. Sesją rodzinną można starać się kierować, ale czy warto? Moim zdaniem nie. Kiedy Was fotografuję, chcę pokazać autentycznych Was, Waszą rodzinną energię, Wasze relacje. Jeśli zacznę Was ustawiać, cały urok pryśnie. Lubię kiedy stopniowo mnie do siebie dopuszczacie, powoli wnikam w Wasz świat, słucham Waszych rozmów, obserwuję Wasze stosunki.  Dlatego tak bardzo lubię sesje domowe. Wasz dom to najbardziej naturalne środowisko dla Was, najlepsze miejsce do pokazania jacy jesteście.
 

Sesja rodzinna z dziećmi

Uwielbiam pracować z Wami i Waszymi dziećmi. Ich spontaniczność, bezpośredniość, ciekawość nieustannie mnie zachwyca. Jednak wiadomo, że każdy z nas może mieć gorszy dzień. Fakt, że Wy zaplanowaliście sesję w konkretny dzień, nie oznacza zawsze, że ten dzień będzie też dobrym dniem dla Waszego dziecka. Może się zdarzyć, że akurat wstanie lewą nogą i zdjęcia będą ostatnią rzeczą w jakiej będzie chcieć uczestniczyć. Jako mama przerabiałam ogrom sytuacji związanych z dziecięcymi humorami. Myślę, że wiele buntów nie jest mi obcych. Także bez obaw, potrafię znaleźć jakiś sposób na muchy w nosie. Najlepszym sposobem na przełamanie lodów jest zrobienie zdjęcia rodzicom tym dużym aparatem pani od zdjęć.

Rodzinna sesja zdjęciowa czyli Wasza wyjątkowa historia

Chciałabym Wam pokazać przykład jak może wyglądać domowa rodzinna sesja zdjęciowa. Ta wspaniała rodzina ze zdjęć to Kasia, Łukasz, Matylda, Wera i Mozart. To była już nasza trzecia wspólna sesja zdjęciowa. Każda inna, atmosfera zawsze cudowna. Spotykając się z nimi czuję, jakbym odwiedzała dobrych znajomych. To dla mnie niesamowite, że mogę uczestniczyć w zapisywaniu Waszej historii. Kiedy widzę jak Wasza rodzina się powiększa, jak Wam rosną dzieci, jak się zmieniacie. To dla mnie cudowne wyróżnienie.

Jeżeli jesteście ciekawi efektów naszych wcześniejszych spotkań, zapraszam tu i tu.