Najlepsze zdjęcia rodzinne czyli jakie?

fotografia rodzinna łódź

Jakie są najlepsze zdjęcia rodzinne?

Przede wszystkim naturalne. Zdjęcia rodzinne to dla mnie nic innego jak pokazanie Waszej rodzinnej energii, Waszej miłości i relacji. Nie planuję ujęć na tego typu spotkaniach, nie układam w głowie planu sesji ani tego jak Was ustawić. W momencie gdy przekraczam próg Waszego domu wchodzę do Waszego świata i jestem w nim gościem i cichym obserwatorem. Podążam za Wami, wykorzystuję sytuacje i łapię momenty. Nie ingeruję w to, co się dzieje podczas naszego spotkania. Wychodzę z założenia, że sesja rodzinna toczy się własnym rytmem, nie sposób jej zaplanować. Wszystko zależy od Was, Waszych nastrojów, humorów, energii, od tego czy dzieci maja ochotę na zabawę czy może na przytulanie, wolą pobiegać po domu czy lepiej poskakać po łóżku rodziców. Jestem przeciwna narzucaniu dzieciom gotowych rozwiązań, wolę podążać za ich pomysłami. W końcu nikt nie lubi, gdy ktoś inny mówi mu co ma robić…

Zdjęcia to wyjątkowa pamiątka na lata

Ostatnio miałam wielką przyjemność kolejny raz fotografować pewną cudną rodzinę, którą poznałam 7 lat temu podczas ich pierwszej sesji ciążowej.  Była to już nasza czwarta wspólna sesja, więc jadąc na nią czułam się jakbym miała odwiedzić dobrych znajomych. To niesamowite uczucie widzieć jak się zmieniacie, jak Wasze dzieci rosną, jak zmienia się Wasza rodzina. Być świadkiem tego, a co więcej zatrzymywać to na zdjęciach to dla mnie wielki zaszczy i przywilej. To bardzo miłe i wyjątkowe uczucie, gdy wchodząc do Waszego domu widzę w ramkach moje zdjęcia. To dla mnie ogromne wyróżnienie, że wspólnie z Wami zapisuję wyjątkową historię Waszej rodziny. Jestem przekonana, że będzie to najlepsza pamiątka na lata. To po zdjęciach widzimy, że wszystko co w życiu ważne mamy tak naprawdę obok siebie – miłość i kochających ludzi – rodzinę.
 

Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej na temat fotografii rodzinnej zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Więcej zdjęć z sesji rodzinnych można zobaczyć w moim portfolio.