Sesja ciążowa w kwitnących drzewach – Łódź

sesja ciążowa w kwitnących drzewach Łódź

Sesja ciążowa na tle kwitnących drzew

Wiosna jest dla mnie najbardziej wyczekaną porą roku. Ten moment, kiedy w końcu można zrzucić zimowe kurtki, pochować czapki i rękawiczki, poczuć pierwsze cieplejsze podmuchy wiatru i ciepłe promienie słońca na twarzy. Wiosną od razu człowiekowi robi się lepiej i wraz z budzącą się przyrodą do życia, więcej się chce. Kwiecień to miesiąc wybuchu cudownej zieleni i pięknych kwitnących kwiatów. To właśnie te kwitnące drzewa i krzewy stanowią wyjątkowe tło do wiosennych sesji w plenerze. Szkoda tylko, że ten okres trwa tak krótko, dlatego jeśli marzy Ci się kwiatowa sesja warto wykorzystać te dni i umówić się na zdjęcia w otoczeniu wiosennej przyrody. Może to być sesja ciążowa w kwitnących drzewach czy sesja rodzinna na wiosennej łące, każda jak Wam się wymarzy.

Wiosenna sesja zdjęciowa

Niestety w tym roku wiosna jest wyjątkowo niezdecydowana i spóźniona. Na tę sesję byliśmy umówieni od dawna i codziennie patrzyliśmy na prognozy pogody, aby trafić w okienko pogodowe. W końcu pomimo dość niskiej temperatur udało nam się spotkać na spacer i wykorzystać ten jeden dzień bez deszczu. Była wspólna zabawa, rozmowy, śmiechy a przy okazji powstawały kolejne kadry.

Kwitnące kwiaty to dla mnie jedynie tło do pokazania Was i Waszej historii. Tak naprawdę najważniejsi jesteście Wy i Wasze emocje. Na zdjęcia plenerowe spotkam się z Wami wszędzie tam, gdzie będziecie czuć się dobrze. W lesie, na łące, nad wodą, w parku, w centrum miasta, na osiedlu czy na boisku…

Tymczasem, zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z sesji ciążowej Marty i jej wspaniałej rodziny.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie sesji zapraszam do kontaktu.
Więcej zdjęć z sesji rodzinnych można zobaczyć w moim portfolio.