Sesja noworodkowa lifestyle – Łódź

sesja noworodkowa lifestyle Łódż w domu

Sesja noworodkowa lifestyle w domu

Jeśli zastanawiacie się gdzie najlepiej wykonać sesję noworodkową chętnie doradzę – w Waszym domu. Dlaczego właśnie tam? Ponieważ to ogromna zaleta i przewaga tego typu sesji nad sesjami w studio. Gdzie jak nie w domu, w znanym miejscu, w otoczeniu czułych ramion mamy i taty, Wasze maleństwo będzie czuć się bezpiecznie, komfortowo i bezproblemowo spędzi czas na sesji. Co więcej odejdą Wam wszelkie stresy związane z pakowaniem, transportem, nowym miejscem, dostosowaniem się do pór karmienia i czasu na drzemkę.  Sesja zdjęciowa ma być dla Was miłym doświadczeniem, do którego chętnie będzie wracać myślami, a nie wspomnieniem nerwów i stresu. Dlatego gorąco zachęcam Was do zdjęć domowych. Takie właśnie są sesje noworodkowe lifestyle.
 

Sesja noworodkowa lifestyle jak się przygotować

Za każdym razem, gdy słyszę to pytanie odpowiadam, że najważniejsze jest dobre samopoczucie Mamy. Z własnego doświadczenia wiem, że każda kobieta różnie przechodzi pierwsze dni po porodzie. Dlatego tak ważne jest, aby podczas zdjęć Mama czuła się dobrze fizycznie i psychicznie.  Nie musicie nic specjalnie szykować, najważniejsi dla mnie będziecie Wy, Wasza Rodzina. Nie będę robić testu białej rękawiczki, sprawdzać czy macie umyte okna ani patrzeć czy wszystko jest ładnie poukładane. To są rzeczy nieistotne. Podczas sesji zdjęciowej skupiam się na pokazaniu Waszego wielkiego szczęścia, Waszej miłości, zachwytu małymi stópkami, rączkami, Waszą euforią przy każdym nowym grymasie Maluszka. To są właśnie te momenty warte zapamiętania, które specjalnie dla Was zatrzymam na zdjęciach. Do nich będziecie mogli wracać, pamiętać co wtedy czuliście i jaki był początek Waszej wspaniałej i wyjątkowej przygody jako Rodziców.

Zdjęcia noworodkowe kiedy najlepiej je wykonać?

Najczęściej na sesje noworodkowe najlepiej umawiać się w pierwszych 2 tygodniach życia Maluszka, tak jak w przypadku 11 dniowego Stasia ze zdjęć. Nie jestem jednak zwolenniczką takiego sztywnego podejścia. Wykonuję też sesje w późniejszym okresie, nie ma to dla mnie większego znaczenia. Wasza miłość i bliskość jest taka sama.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie sesji zapraszam do kontaktu.
Więcej zdjęć z sesji noworodkowych można zobaczyć w moim portfolio.