Sesja noworodkowa z trojaczkami

Sesja noworodkowa z trojaczkami

Sesje noworodkowe są dla mnie wyjątkowe ze względu na wszystkie nowe emocje jakie Wam towarzyszą w pierwszych chwilach razem. Bardzo lubię obserwować Was w tym zachwycie, ciekawości i radości. Przeważnie jesteście tak zajęci małym człowiekiem, że w ogóle nie zwracacie uwagi na dźwięk migawki. I o to chodzi, to dla mnie idealne warunki do pracy. Co dopiero, gdy mamy do czynienia z trójką maluszków… tu już w ogóle nie ma mowy o sztucznym pozowaniu. Taka sesja toczy się w swoim tempie i cała sztuka polega na tym, aby wyłapać te pojedyncze chwile do zapamiętania. Ta sesja noworodkowa była dla mnie wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz miałam przed obiektywem trojaczki. Bliźniaki, owszem, ale trzy małe szczęścia to był dla mnie debiut. Powiedzieć, że podziwiam ich rodziców, to jak nie powiedzieć nic. To jest naprawdę wielka rzecz, a ja cieszę się ogromnie,że miałam okazję złapać te chwile w kadrach i stworzyć wyjątkowe wspomnienia na lata.
 

Wasza codzienność

W czasie sesji noworodkowej skupiam się na Was, Waszych nowych emocjach i nowym układzie rodzinnym. Jestem obserwatorem tego fragmentu Waszej codzienności, nie ustawiam Was, nie przebieram maluszków, nie rozbieram, nie układam w nienaturalnych pozach. Jeśli akurat trafimy na moment przewijania, przebierania to jak najbardziej to dla Was udokumentuję, jednak nic na siłę i nic specjalnie pod zdjęcia. Na tym zależy mi najbardziej, na naturalności. W codzienności jest tyle pięknych momentów, że nie ma potrzeby aranżować nowych, sztucznych sytuacji. Głęboko wierzę, że to właśnie do tego typu zdjęć najchętniej będziecie wracać po latach i takie zdjęcia pokażą Wam prawdę tych pierwszych chwil razem.
 
Dlatego gorąco Was zachęcam właśnie do naturalnych sesji noworodkowych, żeby za kilkanaście lat Wasze nastoletnie dziecko nie spytało Was dlaczego gdy miało kilka tygodni przebraliście je za żabę albo czy faktycznie tak wyglądały drzemki, że spało gołe wciśnięte w koszyczek. A jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej na temat fotografii noworodkowej lub stylu mojej pracy zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z sesji Asi, Tomka i ich wesołej gromady.
 

Więcej zdjęć z sesji noworodkowych można zobaczyć w moim portfolio. Zapraszam serdecznie.