Sesja rodzinna lifestyle – Łódź

Sesja rodzinna lifestyle w domu

Umawianie się na sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem z okazji ważnych wydarzeń w naszym życiu typu ślub, pierwsze urodziny dziecka, chrzest czy komunia jest dość powszechne. Czy oznacza to, że nasze codzienne wspólne, rodzinne chwile są mniej ważne? Zdecydowanie nie! Moim zdaniem są równie ważne i warte zapamiętania. To właśnie takie zdjęcia pokazują Was i Waszą rodzinną energię na danym etapie wspólnego życia. Warto więc zaprosić fotografa też do domu, bez większej okazji. Dzięki temu będziecie mieć piękną pamiątkę Waszych zwykłych, wspólnych chwil pełnych miłości, radości i zabawy. Temu właśnie służy rodzinna sesja lifestyle. 

Sesja rodzinna lifestyle czyli sesja w Waszym tempie

Wielką zaletą domowej sesji lifestyle jest to, że nie musicie nigdzie jechać. Spotykamy się bowiem w Waszym najlepszym miejscu na Ziemi –  w Waszym domu. Oznacza to, że spędzacie czas razem, wygłupiacie, śmiejecie, przytulacie, rozmawiacie. Ja natomiast z tych prostych, zwykłych czynności wyłapuję momenty, które pokażą Wam Wasze wielkie szczęście i miłość. Czasami te codzienne chwile nam umykają i nie zwracamy na nie uwagi. Dopiero potem, kiedy wspólnie zasiądziecie do oglądania zdjęć z takiej sesji sami zobaczycie ile piękna się w nich kryje i jak bardzo są one wyjątkowe.

 

Naturalne zdjęcia rodzinne najlepszą pamiątką

To właśnie naturalne zdjęcia pełne emocji będą najlepszą pamiątką na lata. Dzięki zdjęciom będziecie pamiętać ten etap Waszego życia i czas, który razem spędzaliście. Fotografie to nie są wyłącznie obrazki na kawałku papieru, to część Waszej historii. Niosą ze sobą ten wyjątkowy, magiczny ładunek emocjonalny. To dzięki zdjęciom będziecie mogli w każdej chwili wrócić do tego co chcecie zachować w pamięci.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z jednej z moich ostatnich sesji. To właśnie takie codzienne, zwykłe a jednocześnie wyjątkowe wspólne chwile Laurki i jej rodziców.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie sesji zapraszam do kontaktu.
Więcej zdjęć z sesji rodzinnych można zobaczyć w moim portfolio.