Sesja rodzinna w domu – Łódź

 

rodzinna sesja w domu

Udana sesja zdjęciowa, czyli dlaczego atmosfera na sesji jest tak ważna?

Podczas wszystkich sesji zdjęciowych jakie wykonuję najbardziej zależy mi na atmosferze, która na nich panuje. Tak naprawdę, w dużej mierze efekt finalny w postaci gotowych zdjęć zależy głównie od tego jak nam się razem pracowało. Na zdjęcia rodzinne i noworodkowe umawiamy się przeważnie w Waszych domach. Zapraszacie mnie do swojego świata, a moim zadaniem jest pokazać go jak najbliżej Waszym sercom. Dlatego takie ważne jest dla mnie to, abyście poczuli się w moim towarzystwie naturalnie i swobodnie. Bez stresu, skrepowania, sztucznego pozowania i pośpiechu. Jeśli wy będziecie czuć się dobrze i naturalnie, takie też będą Wasze fotografie. Lubię spotykać się z Wami nie tylko na robienie zdjęć, ale też na rozmowę. Często, między kolejnymi ujęciami, wymieniamy się doświadczeniami z życia rodziców, sposobami na kolki, katar a czasem poruszamy też tematy bardziej osobiste. Czuję się zaszczycona, gdy otwieracie się przede mną i dzielicie się swoją historią.

Sesja rodzinna w domu

Martę i Pawła poznałam 4 lata temu przy okazji sesji niemowlęcej ich synka Adasia. Teraz zaprosili mnie do siebie ponownie i miałam wielką przyjemność poznać młodszego brata Adasia – Kubusia oraz ich zwariowanego psa Chillę. Była to sesja rodzinna w domu, jedna z tych, które lubię najbardziej. Jest to przeważnie jeden wielki spontan. Jeśli nawet miałam jakiś zamysł na te zdjęcia, musiałam go szybko weryfikować i dostosowywać się do rytmu całej rodziny. A działo się dużo.
Podczas tej sesji pomiędzy rozmowami a robieniem zdjęć, poszerzyłam swoją wiedzę na temat wszystkich bohaterów Avengers, ugruntowałam znajomość ludzików lego NinjaGo, budowałam dom z koca oraz jeździłam lawetą.


Gdy podczas zdjęć słyszę „Ciocia, a pobawisz się potem ze mną?” wiem, że właśnie w takich warunkach i takiej atmosferze chcę z Wami pracować.

***
Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z naszego pierwszego spotkania zapraszam tutaj