Sesja rodzinna w plenerze – Łódź

Sesja rodzinna w plenerze

Wiosna niewątpliwie sprzyja sesjom zdjęciowym w plenerze. Ciepłe, pogodne dni to idealny czas na wspólny spacer do parku, lasu czy na plac zabaw. Tak naprawdę sesja rodzinna w plenerze może odbyć się wszędzie tam, gdzie będziecie czuć się swobodnie i dobrze. Jaki jest przepis na udaną sesję rodzinną ? Przede wszystkim najważniejsi jesteście Wy, bo to Waszą historię będą pokazywały zdjęcia. Dokładamy do tego ciekawe, ładne otoczenie, dobrą energię i humory, pozytywne nastawienie,brak deszczu no i fotografa, który zajmie się całą resztą – zatrzyma w kadrach Wasze wyjątkowe rodzinne momenty.

Wiosenna sesja rodzinna w ogrodzie

Przedstawione poniżej zdjęcia rodzinne to efekt mojego spotkania z Gosią, Tomkiem i ich synkiem Tadzikiem, który następnego dnia kończył roczek. Tadzio to niezwykle energiczny i ciekawski chłopczyk, sprawdzający wszystko na każdym kroku. Zdecydowanie miał własny pomysł na spędzenie tego czasu, a my dorośli staraliśmy się za nim nadążać. Dlatego właśnie tak bardzo lubię sesje rodzinne, za ich nieprzewidywalność. Takich sesji nie sposób zaplanować i to jest w nich najlepsze.  Fotograf rodzinny ma za zadanie dostosować się do Waszej rodzinnej energii i podążać za Wami, nie ustawiać, nie ingerować. Jego zadanie polega na pokazaniu Waszej miłości, wzajemnych relacji, wyłapaniu detali i momentów, na które nie zwracacie często uwagi na co dzień. To wszystko zobaczycie potem na zdjęciach, które będą wyjątkową pamiątką na całe życie.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z sesji rodzinnej, która odbyła się w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym pośród wiosennych drzew i kwiatów. Wiosna w tym roku jest wyjątkowo kapryśna, ale udało na się trafić na jeden dzień bez deszczu. Warto też pamiętać, że pochmurne niebo nie jest przeszkodą do robienia zdjęć, najważniejsze aby nie padało.

Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej na temat sesji rodzinnych zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Więcej zdjęć z sesji rodzinnych można zobaczyć w moim portfolio.