Sesja z okazji Dnia Mamy

Prezent na Dzień Mamy

Maj to wyjątkowy miesiąc z kilku powodów. Jednym z nich jest niewątpliwie wiosna, kwitnące kwiaty, drzewa, cieplejsze dni i wieczory. Maj to też wyjątkowy miesiąc dla Mam, ponieważ właśnie w maju obchodzimy swoje święto. A jaki jest najlepszy prezent na Dzień Mamy? Dla mnie to czas spędzony z moimi chłopakami. Laurki laurkami, mam ich cała kolekcję, ale to właśnie czas spędzony razem z moimi dziećmi jest dla mnie bezcenny. Tylko o ile piękne rysunki, papierowe kwiaty i inne upominki można zachować na pamiątkę, jak zachować w pamięci ten wspólny czas?
 

Jak zatrzymać wyjątkowe chwile?

Nie będzie chyba zaskoczeniem moja odpowiedź na to pytanie – robiąc zdjęcia. Warto zaprosić do siebie fotografa, który uwieczni to, co chcecie pamiętać czyli właśnie te chwile spędzone razem. Będzie to czas tylko dla Was i Waszych dzieci, kiedy nie musicie nigdzie się spieszyć ani o niczym pamiętać. Wystarczy być, tu i teraz i cieszyć się tym co się ma. Bo mamy naprawdę wszystko – bezgraniczną miłość tych małych, cudownych ludzi obok nas. Dla naszych dzieci zawsze będziemy najlepsze i niezastąpione, dla nich nie jest ważne jak wyglądamy, czy robimy karierę, czy w domu jest porządek i czy wykonałyśmy już wszystkie zadania ze swojej listy to do. Wszystko co się dla nich liczy to miłość i czas jaki dla nich mamy. Tylko tyle i aż tyle.

Sesja zdjęciowa na Dzień Mamy

Chciałabym pokazać Wam dziś zdjęcia z jednej z sesji jakie miałam okazję ostatnio wykonać. Monika zaprosiła mnie do swojego pięknego domu właśnie z okazji Dnia Mamy. Nie była to nasza pierwsza sesja, ponieważ poznałyśmy się jeszcze zanim Zuzia przyszła na świat. Spotkałyśmy się już m.in. przy okazji zdjęć ciążowych oraz noworodkowych. Tym razem Monika poprosiła mnie o zdjęcia opowiadające o jej więzi z córeczką Zuzią. Miałam wielką przyjemność spędzić z dziewczynami trochę czasu i obserwować ich wspaniałą relację. Były przytulasy i buziaki, czytanie książek, koniecznie o dinozaurach, rozmowy i pałaszowanie czekolady, ale też bieganie po pokoju, skoki na kanapie i szaleństwa z psem. Było wszystko.

Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej na temat sesji rodzinnych zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Więcej zdjęć z sesji rodzinnych można zobaczyć w moim portfolio.