Fotografia rodzinna pełna miłości – Łódź

fotografia rodzinna w Łodzi

Fotografia rodzinna w Waszym domu

Przyjmuje się, że lato to głównie czas plenerów. Nie oznacza to jednak, że na letnie sesje zdjęciowe umawiam się wyłącznie w plenerze. Wręcz przeciwnie. Jestem wielką fanką sesji zdjęciowych w Waszych domach. Przez cały rok. Sesje ciążowe, noworodkowe czy sesje rodzinne, które odbywają się w Waszych domach są niepowtarzalne. Szczerze mówiąc to właśnie sesje domowe są mi najbliższe. Dla mnie fotografia rodzinna to nic innego jak zapisanie Waszej historii w kadrach. W mojej fotografii uciekam od pozowanych uśmiechów i wymuszonych póz. Uwielbiam patrzeć na Waszą rodzinną energię, zabawy z dziećmi, wygłupy, wspólne przytulanie i buziaki.

Wasze domy, mieszkania nie muszą być z katalogu, ważne aby byłe pełne miłości. Uważam, że to rodzina tworzy dom, nie designerskie dodatki i instgramowe wnętrza. To w domu czujecie się najlepiej, nie muszę nic aranżować, mogę jedynie za Wami podążać, bo doskonale wiecie co robić. W waszych domach na każdym kroku, w każdym kącie widać Waszą historię. Jest to więc dla mnie idealne, ulubione miejsce do zapisywania tej historii w moich kadrach. 

Dom pełen radości

Zdjęcia, które dziś tu publikuję pochodzą z domowej sesji cudownej, zwariowanej rodziny, która zaprosiła mnie do swojego świata. To było jedno z takich spotkań, gdzie zdjęcia robią się same. Byłam oczarowana ich energią, wielką miłością, radością, ogromnym luzem i tą wspaniałą dzikością w sercach dzieci. Wróciłam od nich naładowana pozytywną energią i poczuciem, że mimo gorszych momentów warto brnąć w tę moją foto-przygodę, ponieważ ludzie jakich spotykam na swojej drodze potrafią dodawać mi skrzydeł. Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia poniższych zdjęć. Nie jest ich mało, wiem, jednak i tak z bólem serca robiłam selekcję do publikacji.

Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej na temat sesji rodzinnych zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Więcej zdjęć z sesji rodzinnych można zobaczyć w moim portfolio.