Sesja noworodkowa Ignasia – Łódź

Sesja noworodkowa – czy warto zdecydować się na takie zdjęcia?

Pierwsze dni razem w nowym układzie rodzinnym to piękny, wyjątkowy czas. Właśnie wtedy poznajecie się nawzajem i odnajdujecie w nowej rzeczywistości. Jako mama wiem, że ten czas mija niestety szybko, a wyjątkowe chwile umykają nam pośród nowych codziennych obowiązków. Dlatego warto zachować je w pamięci na dłużej. Możecie opisywać te ważne momenty w pamiętniku, zapisywać daty w kalendarzu, ale możecie zachować je też na zdjęciach w albumie. To właśnie dzięki fotografiom można odtworzyć obraz minionych chwil i emocji, jakie nam towarzyszyły. A emocje po narodzinach dziecka są szczególne. Dlatego sesja noworodkowa, to coś o czym warto pomyśleć.

Dlaczego sesja domowa?

W czasie sesji noworodkowych najważniejsze dla mnie jest, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie. W szczególności Wasze maleństwo, w Waszych objęciach. Dlatego na zdjęcia umawiamy się w Waszych domach, miejscu gdzie czujecie się najlepiej. Sesja odbywa się w dobrze znanym Wam otoczeniu, bez stresu, w Waszym tempie. Jest czas na karmienie, na przytulania, na odpoczynek. Nie musicie stresować się dojazdem, nowym miejscem, nie musicie się nigdzie spieszyć – jesteście u siebie.

Sesja w domu, jak to wygląda?

W tym wpisie chciałabym Wam pokazać zdjęcia z mojej wizyty u Asi, Marcina i Ignasia. Asię i Marcina poznałam przy okazji ich sesji ciążowej. teraz spotkaliśmy się w większym składzie, kiedy przywitali na świecie swojego synka.
Zapraszam Was do obejrzenia kilku ujęć z naszego miłego spotkania.

To dla mnie zawsze bardzo dużo znaczy i jest niezwykle budujące gdy do mnie wracacie na kolejne sesje. Kiedy ponownie mogę Wam towarzyszyć w ważnych momentach Waszego życia. Wasze zaufanie jest dla mnie niezwykle cenne.

***
Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z sesji ciążowej Asi zapraszam tutaj