Sesja noworodkowa Ignasia


To dla mnie zaszczyt, kiedy mogę towarzyszyć Wam podczas wspólnych pierwszych dni razem w nowym układzie rodzinnym. To piękny, wyjątkowy czas, gdy poznajecie się nawzajem. A dla mnie to wielka przyjemność kiedy mogę uwiecznić Wasze nowe emocje, Wasz zachwyt, Waszą wielką miłość. Jako mama wiem, że ten czas mija niestety szybko, a wyjątkowe chwile umykają nam pośród nowych codziennych obowiązków. Warto zachować je w pamięci na dłużej. Możecie opisywać te ważne momenty w pamiętniku, zapisywać daty w kalendarzu, możecie zachować je na zdjęciach w albumie. Najważniejsze aby o nich pamiętać, zachować w sercu na zawsze.

W czasie sesji noworodkowych najważniejsze dla mnie jest, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie. W szczególności Wasze maleństwo, w Waszych objęciach. Dlatego na zdjęcia umawiamy się w Waszych domach, miejscu gdzie czujecie się najlepiej. Sesja odbywa się w dobrze znanym Wam otoczeniu, bez stresu, w Waszym tempie.

Asię i Marcina poznałam przy okazji ich sesji ciążowej. Kolejny raz spotkaliśmy się w większym składzie, kiedy przywitali na świecie swojego synka Ignasia.
Zapraszam Was do obejrzenia kilku ujęć z naszego miłego spotkania.

To dla mnie zawsze bardzo dużo znaczy i jest niezwykle budujące gdy do mnie wracacie na kolejne sesje. Kiedy ponownie mogę Wam towarzyszyć w ważnych momentach Waszego życia. Wasze zaufanie jest dla mnie niezwykle cenne.


***
Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z sesji ciążowej Asi zapraszam tutaj